English Romana

  

Membri fondatori

Persoane fizice


   Calin Popescu Tariceanu

Ernest-Virgil Popovici

Adresa: Calea Dorobanti Nr.239 Et.6 Sector 1 Bucuresti
Telefon: 021-3177919
Fax: 021-3177505
E-mail: ernest.popovici@pnpartners.ro


    Paul Badea¬†

Marius Pitigoi

Adresa:Str. Pechea Nr.17-19 Sector 1 Bucuresti
Telefon:021-2241630 / 2241631
Fax:021-2026446
E-mail:marius.pitigoi@colina.ro


Silviu Preoteasa

Adresa:Sos. Odaii, Nr.221-225, Sector 1, Bucuresti
Telefon:021-3007950 / 3007960
Fax:021-3505841
E-mail:s.preoteasa@midocar.ro


Paul Schiaucu

Adresa: Str. Targul din Vale Nr. 3A, Pitesti
Telefon:0248-215.666
Fax: 0248-221.550
E-mail: daperom@daperom.ro


Dorin Maier

Adresa:Sos. Giurgiului – Jilava, Nr. 3, Ilfov
Telefon:021-4571235 / 4571236
Fax:021-4503365
E-mail:dorin.maier@protruck.ro


Dan Vardie

Adresa:Str. Nikolai Gogol nr. 1A, Sector 1 Bucuresti
Telefon:021-2039400, 2039281
Fax:021-2039202
E-mail:dan@automedia.ro


Dan Constantin Guta

Adresa:B-dul. G-ral Gheorghe Magheru nr. 7, Bucuresti, sector 1
Telefon:021-3124790 / 3124792
Fax:021 – 3124794
E-mail:dan.guta@honda-romania.ro


George Grigorescu

Adresa:Str. Dimitrie Onciu nr.18 Bucuresti sector 2
Telefon:021-2529964
Fax:021-2524206
E-mail:george.grigorescu@mivalmach1.ro


Ion Rotaru

Adresa:Sos.Pipera Nr.46A Sector 2 Bucuresti
Telefon:021/2333705
Fax:021/2321072
E-mail:ionro46@yahoo.com


    Herbert Stein